Abilitec
Abilitec

Abilitec intern

Management team
managing director abilitec bouwkunde civiele techniek
Joost van Dijk

managing director
j.vandijk@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 52022561

Henk Guldenmundt
director
h.guldenmundt@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 41250440
Peter Gerlach

director
p.gerlach@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 51708818

abilitec bouwkunde civiele techniek
Debbie Wepster

hrd- en office manager
d.wepster@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 28462344

Sales team
Niels Uit de Bulten

accountmanager bouwkunde
n.uitdebulten@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 20763625

Martijn van Meer

accountmanager civiele techniek
m.vanmeer@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 30975056

Yteke Wentink

accountmanager civiele techniek
y.wentink@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 22164282

Johan Landuijt

accountmanager productie & engineering
j.landuijt@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 28175533

Roderick Gielisse

recruiter productie & engineering
r.gielisse@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 28552686

Simone Zuidhof

accountmanager haven & industrie
s.zuidhof@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 82506210

Alan Brugman
recruiter haven & industrie
a.brugman@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 34106650
Tamara Snikkers

sales support & marketing assistant
t.snikkers@abilitec.nl
088 - 2000500
-

Herbert Kerkhoff
online marketeer
h.kerkhoff@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 82511712
Thomas Walstra
grafisch vormgever
marketing@abilitec.nl
088 - 2000500
Financial team
financial controller abilitec bouwkunde civiele techniek
Anne van Leeuwen

financial controller
a.vanleeuwen@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 83371105

business controller abilitec bouwkunde civiele techniek
Eveline Schut

business controller
e.schut@abilitec.nl
088 - 2000500
06 - 51577332

Angelique Rijkers

finance & payroll assistant
a.rijkers@abilitec.nl
088 - 2000500
-

Lotte Schelling - de Jong
finance & contract assistant
l.schelling@abilitec.nl
088 - 2000500
-
Abilitec maakt gebruik van verschillende cookies ten behoeve van webstatistieken, webfunctionaliteiten en marketing. Dat doen we om te kijken hoe bezoekers onze website gebruiken. Deze informatie helpt ons tevens om de website te verbeteren en te meten of campagnes relevant zijn. Deze cookies kun je hier toestaan. Door op akkoord te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, geef je toestemming voor het plaatsen van cookies bij bezoek aan deze website.
Akkoord