Abilitec
Abilitec

Abilitec intern

management team

 

managing director abilitec bouwkunde civiele techniek
Joost van Dijk
managing director
dijk@abilitec.nl
078 - 6578000
06 - 52022561
financial controller abilitec bouwkunde civiele techniek
Anne van Leeuwen
sales team
accountmanager bouwkunde abilitec
Caressa Timmermans
accountmanager bouwkunde
timmermans@abilitec.nl
078 - 6578000
06 - 10144182
Yteke Wentink

accountmanager civiele techniek
wentink@abilitec.nl
078 - 6578000
06 - 22164282

Peter Gerlach
managing director Abilitec First Class Search
gerlach@abilitec.nl
06 - 51708818
Tamara Snikkers

sales support & marketing assistant
snikkers@abilitec.nl
078 - 6578000
-

financial team
Angelique Rijkers
finance & payroll assistant
rijkers@abilitec.nl
078 - 6578000
-
Lotte Schelling - de Jong
finance & contract assistant
schelling@abilitec.nl
078 - 6578000
-
Abilitec maakt gebruik van verschillende cookies ten behoeve van webstatistieken, webfunctionaliteiten en marketing. Dat doen we om te kijken hoe bezoekers onze website gebruiken. Deze informatie helpt ons tevens om de website te verbeteren en te meten of campagnes relevant zijn. Deze cookies kun je hier toestaan. Door op akkoord te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, geef je toestemming voor het plaatsen van cookies bij bezoek aan deze website.
Akkoord